Największa kolekcja medali i pucharów

31 października 2018 o 21:37

IndigoZdobywanie medali i pucharów zawsze wiąże się z wysiłkiem, z pokonaniem konkurencji, ze staniem w szranki i okazanie się być najlepszym. Zatem wiąże się z prezentowaną jakością i profesjonalizmem przygotowania. A co jeśli jest się tak dobrym, że zebrane puchary i medale to prawdziwa kolekcja? Właśnie taką kolekcję posiada w swoich zasobach polska firma kosmetyczna Indigo.
Indigo to polska firma kosmetyczna, która specjalizuje się w kosmetykach do pielęgnacji i stylizacji paznokci. A w związku z coraz większym zainteresowaniem posiadaniem zadbanych paznokci, firma przeżywa prawdziwy renesans. Od dawna bowiem mówiono, że ręce to wizytówka zadbanej kobiety, zatem popularność lakierów żelowych i hybrydowych jest coraz większa. stylizacja_paznokciFirma Indigo jest producentem oraz liderem na polskim rynku wśród firm produkujących lakiery i inne kosmetyki do stylizacji paznokci. Za wysoką jakość swoich produktów oraz za ich innowacyjność, firma była i wciąż jest nagradzana licznymi pucharami i medalami nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Stąd pokaźna kolekcja tychże trofeów, która została wpisana do rejestru Polskich Rekordów Guinnessa.
Firma Indigo powstała w Łodzi w 2011 roku, a jej założycielami są Dariusz Malaczyński i Magdalena Malaczyńska. Produkty firmy można kupić nie tylko w Polsce, ale ich eksport obejmuje już aż czterdzieści cztery kraje na świecie, między innymi w Australii, Niemczech, Kanadzie czy we Francji. Obok doskonałej jakości produktów, firma oferuje szerokie wsparcie dla stylistek paznokci – od szkoleń po uczestnictwo w różnych konkursach i zawodach. Szkolenia i kursy są częścią wielkiej strategii rozwojowej firmy. Celem szkoleń jest jednak doskonalenie umiejętności oraz podnoszenie kwalifikacji dla wszystkich chętnych, którzy chcą zająć się stylizacją paznokci, bez względu na ich poziom zaawansowania. Szkolenia są dostosowane do poziomu – albo początkujący, albo profesjonalny, zaawansowany.
pazorkiInstruktorki Indigo jeżdżą po świecie uczestnicząc w mistrzostwach stylizacji paznokci i zawsze przywożą z nich kilka medali lub pucharów. Także kursantki biorą udział w konkursach stylizacyjnych, co zazwyczaj kończy się medalem. I właśnie z liczbą tych wszystkich medali i pucharów, których łączna liczba wyniosła 741 sztuk, firma Indigo została 12 października 2018 roku zweryfikowana pod kątem rekordu i wpisana jako rekordzista w największej kolekcji medali i pucharów z Mistrzostw Świata, Europy i Polski w branży kosmetycznej. Jednak obok „solowych” trofeów aż 189 sztuk to medale i puchary zespołowe. Łącznie firma może pochwalić się aż 930 sztukami nagród.